stal nierdzewna
realizacje
węże
pneumatyka
o firmie
kontakt
 

THERMONT
ul. Naftowa 1
65-705 Zielona Góra
biuro@thermont.pl

 

 

Galeria

 

 

 

© Thermont
Made by Messi Design
 
 

PHU THERMONT od 2005 roku jest autoryzowanym dystrybutorem narzędzi, ubrań roboczych i obuwia firmy BETA.

Zatrudniając doświadczonych handlowców, znających od wielu lat ofertę Bety i jakość wyrobów tej firmy sprawiliśmy, że THERMONT szybko stał się wiodącym liderem w sprzedaży asortymentu firmy BETA na terenie województwa lubuskiego.

Przy ulicy Naftowej 2 w Zielonej Górze funkcjonuje „betasklep”- punkt handlowy, który oprócz sprzedaży narzędzi ma za zadanie również promowanie firmy Beta.

Potencjalni klienci spotkają się u nas z miłą i profesjonalna obsługą oraz będą mieli okazję dokonać zakupów narzędzi, obuwia lub odzieży BETA. Zawsze mogą przy tym liczyć na upust, darmowy katalog i informacje o najświeższych promocjach przy dobrej kawie...

Towar wysyłamy pocztą lub dowożą nasi handlowcy. Poważne plany naszej firmy związane z promocją wyrobów marki BETA i odpowiednia polityka sprzedaży spowodowały, że narzędzia BETA są stosowane prawie w każdym warsztacie i serwisie na terenie naszego województwa oraz w działach utrzymania ruchu tak znanych firm jak Gedia Poland czy PGNiG S.A. .

Charakterystyczne pomarańczowe wózki narzędziowe można zauważyć i w autoryzowanym serwisie niezawodnej Toyoty jak i poważnego DAFa.

narzędzia beta - sklep